Ako rýchlo a ľahko docieliť vysnívanú postavu? Jednoznačne ketózou!

Dlhodobá predpoveď hlási, že nás čaká poriadne horúce leto a extrémne teploty nad 30 °C nebudú výnimkou. „Prežijeme úžasné, slnečné leto," napadne nás. S teplom prichádza obdobie dovoleniek, výletov i vodných radovánok.  

Viete však, čo to pre niektoré ženy (ale aj mnoho mužov) vlastne znamená? Bubák menom plavková sezóna! Ruku na srdce, milé dámy, väčšina z nás je na tom podobne. Jedlo je naším koníčkom a jednou z našich radostí. Čokoláda je nutná na nervy, na cvičenie nie je čas, fyzička no comment a figúru máme po zime ešte stále pekne guľatú. Tak schválne, ako ste na tom s odvahou odhodiť zvršky a vystaviť svoje telo v plavkách? Ste na túto každoročnú skúšku “ohňom" dobre pripravené, alebo ste aj tento rok nechali chudnutie do plaviek na poslednú chvíľu? Nič nie je stratené! Na váš návrat do formy postačí aj tak málo, ako je 28 dní!  

Vystúpte von zo začarovaného kruhu prejedania sa a priberania

„Áno, už musím trochu schudnúť," hovoríte si už nejaký čas. Cyklíte sa a situácia naberá úplne opačnú tendenciu. Ako len vystúpiť zo začarovaného kruhu prejedania a priberania na váhe? Je to jednoduché. Zoznámte sa s osvedčeným diétnym plánom, ktorý už pomohol mnohým ženám a úspešne vás prevedie chudnutím bez hladovania. Doslova sa tak prejete k štíhlosti, spľasknú vám nežiaduce opuchy spôsobené zadržiavanou vodou, schudnú vám stehná, lýtka, zoštíhli sa tvár, bruško i pás. Ohromnou výhodou chudnutia s MyKETO je, že sa jeho konzumáciou zbavíte predovšetkým faldíkov a nechcených zásob tuku, nie však svalov. Postava sa vám krásne sformuje a prekreslí vďaka účinkom stavu zvanému ketóza.   

V čom spočíva úspech proteínovej diéty MyKETO?

Úspech spočíva v maximálnom využití navodenej ketózy a veľmi intenzívnym pocitom nasýtenia. Je to prosté. Vďaka eliminácii pocitu “vlčieho" hladu vymiznú aj stavy nepríjemnej hypoglykémie, ktoré, ako je známe, povzbudzujú k bojovým nájazdom na chladničku. S MyKETO je povolené aj maškrtiť – poradíme vám čo a ako, aby ste mohli súčasne chudnúť. Čo je však veľkým prínosom, že vaše chudnutie prebehne bez nepríjemnej únavy či podráždenia! Budete mať viac energie vďaka efektívnemu spaľovaniu tukov. Mrknite na obdivuhodné úspechy tých, ktorí už pomocou MyKETO schudli. Aj vy sa môžete inšpirovať. Vidina krásneho tela v plavkách je pre mnoho z nás dostatočne lákavá, všakže?!     

Chcete byť opäť sexy a krásna? Chudnite s MyKETO!

MyKETO je ideálnym pomocníkom pre každého, kto chce schudnúť pohodlne, udržateľne a v krátkom čase. Na tom sa zhoduje mnoho našich spokojných klientov. Veľmi skoro totiž zistíte, že chudnete, cítite sa skvele a vracia sa vám stratené sebavedomie. S unikátnym diétnym plánom rýdzo českého výrobcu Goldim z južných Čiech spoznáte nový životný štýl, budete sexy a urobíte definitívnu bodku za skrytým priberaním v podobe zákerného viscerálneho tuku. Vaše zdravie a psychická spokojnosť vám za to poďakujú.     

Čo budete pri chudnutí jesť a aká je príprava MyKETO jedál? 

Jednoducho sa rozhodnite schudnúť a vyberte si zo širokej ponuky MyKETO diétnych plánov, siahnuť môžete napr. po výhodných chudnúcich balíčkoch, ktoré sú výhodné nielen finančne, ale aj vďaka svojmu praktickému využitiu kdekoľvek, kedykoľvek a v akýchkoľvek podmienkach (v kancelárii alebo napríklad na cestách) vám ušetrí veľa drahocenného času, ktorý môžete využiť oveľa užitočnejšie. Stačí doslova pár minút a vaše chutné a zdravé jedlo je pripravené. Vyberať si budete z veľkej škály proteínových kokteilov, proteínových kaší, sušeného mäsa, hlavných proteínových jedál, napr. mäsového ragú, polievok, chrumkavých zemiakových placiek, vláčnych omeliet, ale aj jahodových palaciniek a lahodných dezertov. Uvidíte, ako si pochutnáte!  

Zistite viac o diétnom pláne, ktorý vám zlepší život

MyKETO je na mieru zostavená proteínová celodenná náhrada stravy, ktorá dbá na 100% vyváženosť stravy. Bezpečné pokrytie dennej potreby všetkých dôležitých živín, vitamínov a minerálov je samozrejmosťou. MyKETO sa vyznačuje vysokou kvalitou produktov a predovšetkým absenciou chémie, ako sú chemické konzervanty, syntetické farbivá či arómy, glutamáty a tiež neobsahuje palmový olej.

Príjemnú plavkovú sezónu vám praje vaše MyKETO!

Je dobré vedieť, že k super postave máte s MyKETO dobre našliapnuté. Prajeme vám nádhernú dovolenku, úžasné výlety, prekrásne počasie, veľa príjemných chvíľ s priateľmi, relax na pláži, pri bazéne, opaľovanie a úplne najviac hrdosti na vašu novo nadobudnutú sexy figúru v plavkách! Pamätajte, k naštartovaniu metabolizmu a schudnutiu stačí len 28 dní!