Ako vyzerať o 5 alebo 10 rokov mladší? Je to jednoduché!

Keď je nám čerstvých 20, užívame si život plnými dúškami, kypíme zdravím a naša pleť je hladká, pružná, napätá a starnutie je len neznámy a vzdialený pojem. 10 rokov vo víre života utečie ako nič, ani sa nenazdáme a razom sú z nás tridsiatnici. V 30-tke už pokožka nie je tak pružná ako bývala a objavujú sa prvé viditeľné vrásky. S vráskami prichádza precitnutie. Starnutie nie je len obyčajný mýtus, ktorý sa mladých netýka! Starnutie je proces, ktorý sa týka úplne všetkých, ale len niektorí jedinci poznajú fígeľ, ako ho zastaviť. Spoznajte ho tiež! 

Doprajte telu a pokožke elixír mladosti – Ružový kolagén

Za vinníka starnutia možno bez zaváhania označiť kolagén, presnejšie povedané chýbajúci kolagén. Čím menej kolagénu sa v pokožke nachádza, tým početnejšie, hlbšie a trvalejšie vrásky sa v pokožke tvoria. Je známe, že každým rokom sa zásoby kolagénu v tkanivách výrazne stenčujú a vrásky sa tak rozmnožujú. Za prelomový vek sa považuje štyridsiatka, kedy je obsah kolagénu v tkanivách až 2x nižší ako v 20. rokoch veku. Ak ste už prekročili vekovú hranicu 40 rokov, Váš životný štýl a strava nepatria medzi najzdravšie, mávate nedostatok spánku, stres či dokonca depresie, mali by ste zbystriť, pretože všetky spomínané faktory starnutie buniek kriticky urýchľujú. Proces rýchleho starnutia pleti možno však veľmi efektívne zabrzdiť, a to nielen úpravou životosprávy či lokálne pôsobiacimi kozmetickými prípravkami. Alfou a omegou k spomaleniu procesu starnutia tkvie predovšetkým vo vhodne zvolenej kvalitnej výžive zvnútra. 

Prečo je výživa “zvnútra” pre zdravú pleť kľúčová?

Kozmetické prípravky pôsobia len na povrchu – v mieste aplikácie a neprenikajú do hlbších štruktúr pleti (podkožie), zatiaľ čo výživa zvnútra pôsobí komplexne v celom tele a je preto pre zdravú a krásnu pleť bez vrások absolútne kľúčová. K slovu tak prichádza vnútorné doplnenie kolagénu zo skutočne kvalitných, prírodných zdrojov, napr. z Ružového kolagénu, nápoja pre omladenie pleti. Početné klinické štúdie preukázali význam kolagénu, ktorý je vo forme dokonale stráviteľného hydrolyzovaného kolagénu vynikajúcim zdrojom aminokyselín, nevyhnutných pre krásnu a zdravú pleť bez zbytočných vrások. Neprehliadnuteľný je jeho vplyv na podporu liečby kŕčových žíl, akné, popálenín a jaziev, aj na celkovú regeneráciu kože, podkožia, chrupaviek, svalov a ďalších tkanív. Vďaka Ružovému kolagénu budú mnohé vrásky viditeľne zredukované a regeneračný účinok sa prejaví aj na zdraví a sile Vašich nechtov, zubov a vlasov.

Odhaľte benefity unikátneho zloženia MyKETO Ružového kolagénu

Produkty MyKETO majú zásadnú spojitosť s nízko sacharidovým stravovaním, chudnutím a stratou nadbytočných kilogramov. Je dobre známe, že pri veľkom váhovom úbytku môže dôjsť k nežiaducemu ochabnutiu kože. Vďaka prítomnej kyseline hyalurónovej v Ružovom kolagéne bude Vaša pokožka hydratovaná, pleť sa zlepší a vypne a výrazne sa spomalí proces jej starnutia. Patentovaný prírodný bio extrakt z plodu opuncie Cacti-nea prispeje klinicky overenými účinkami v boji s celulitídou, podporuje chudnutie, pomáha odstraňovať prebytočnú vodu z organizmu a zvyšuje kondíciu i celkové zdravie organizmu. Rovnako ďalšie zložky, ako napr. extrakt z ruže a prášok z ružových kvetov prispievajú významnou mierou k hydratácii a výžive pokožky. Dodajú telu prírodné antioxidanty a predovšetkým vitamín C, ktorého prínos pre pleť ako antioxidantu je neoceniteľný. Vitamín C pôsobí na starnúcu pokožku veľmi priaznivo a efektívne ochraňuje pred najčastejšími prejavmi starnutia pleti, ktorými sú pokles pružnosti, vznik vrások a typických tmavých škvŕn na koži.    

Vnútorná výživa Ružovým kolagénom navyše udrží v rovnováhe tvorbu kožného mazu, upokojí a vyhladí podráždenú pokožku a urýchli hojenie akné a jaziev. Neoceniteľnú pomoc preukáže tiež bolestivým a horšie pohyblivým kĺbom.

Pre koho je nápoj pre výživu kolagénom zvnútra vhodný?
 • Osoby, ktoré môžu mať nedostatok kolagénu v organizme, napr.:
  • pri redukčných diétach, cvičení, nadmernej fyzickej záťaži,
  • pri strese, únave a vyčerpaní,
  • veľmi vhodný už od 30. roku veku, najneskôr od 40+,
  • u žien po menopauze,
  • u osôb vyššieho veku.

Náš tip

Niekedy býva kolagén označovaný ako architekt pleti, pretože vytvára jej štruktúru. Poznáte snáď lepší tip na darček ako darovať nápoj pre omladenie, zdravie a krásu?