Jeseň je ideálny čas pre začatie diéty

Jesenné zhadzovanie vám s MyKETO pôjde lepšie!

Jeseň nie je len o návrate detí do školských lavíc a s tým súvisiacich povinnostiach, ale môže pre nás znamenať príliv novej energie, napríklad práve pre chudnutie. Záleží len na každom z nás, či sa necháme správne motivovať a budeme jeseň vnímať ako nový začiatok.

Koniec leta vnímajte pozitívne. Pretvorte ho v niečo nové

Koniec leta a začiatok nového školského roka sa pre mnohých z nás stal niečím, čomu sa dá povedať druhý nový rok. Po letnej dovolenke plnej pohody a odpočinku nastal čas vrhnúť sa opäť do práce. Myslite však aj na svoje koníčky, aby váš režim bol vyvážený. Možno vás v uplynulom období oslovilo niečo, čomu sa chcete venovať viac a teraz premýšľate, ako pracovné povinnosti najlepšie skĺbiť s kurzom taliančiny, starostlivosťou o domácnosť, venčením psa a krúžkami svojich detí. Určite to nebude jednoduché, ale pôjde to! Vaše telo je po lete ideálne prečistené a pozitívna energie vám pomôže naštartovať nový denný rozvrh. Začnite s pohybom, ktorý pomôže vašej fyzičke aj tvarovaniu postavy, nebojte sa sebavzdelávania, pri ktorom potrénujete svoje šedé bunky mozgové.

 

S jesenným zhadzovaním pomôže MyKETO

Cez leto ste možno mávli rukou nad drobnými prehreškami, teraz je však čas vrátiť sa k minulým predsavzatiam. Oprášte ich a začnite na sebe čo najskôr pracovať. Pokiaľ svoje jesenné snaženie myslíte naozaj vážne, pustite sa rovno do komplexného redukčného programu a objednajte si výhodný balíček MyKETO alebo navštívte poradenské centrá výživových poradcov. Čoskoro zistíte, že samotný priebeh diéty je oveľa efektívnejší a príjemnejší ako ste si vôbec dokázali predstaviť. Navyše, vďaka jednoducho a rýchlo pripraveným diétnym jedlám nemusíte zložito počítať kalórie, ale máte dostatok času sa venovať sami sebe. Všetky proteínová jedla a koktaily MyKETO sú vyvážené a určite si medzi nimi vyberiete svojich favoritov.

Vďaka väčším porciám jedla (40-55 g) a teda tiež intenzívnejšiemu pocitu nasýtenia, sa budete môcť odhodlane venovať svojmu jesennému záväzku a novému reštartu Ketodiéty, ktorý vám pomôže ku zdravému a krásnemu telu. Ketodiéta či ketónová diéta je veľmi prínosná aj v tom, že dodáva viac energie a vitality, pretože sa pri nej spaľujú tuky, z ktorých telo získava 2x viac energie ako zo sacharidov.

Siahnuť po kvalitných proteínových jedlách a nápojoch a obohatiť nimi svoj bežný jedálniček rozhodne pomôže pri vašom jesennom úsilí byť opäť fit. Spestrite si svoj jedálniček napríklad kvalitným a chutným proteínovým nápojom podľa vášho výberu. Ako napr. sušené mäso, proteínová kaša či polievka môžu byť ideálne ako olovrant medzi jedlami či po cvičení, rovnako i ako alternatíva ľahkého obeda či večere. Záleží len na vás, ktoré proteínové jedlá si vyberiete!