MyKETO príbeh

Cesta, ktorou sa naša rodinná firma Goldim pred viac ako 25 rokmi v oblasti vývoja jedál a špeciálnych potravín vydala, priniesla mnoho úspechov a ocenení. Čo je však najdôležitejšie, dopriala nám veľký priestor k nadobudnutiu cenných skúseností. Práve tieto skúsenosti teraz poslúžili ako základný stavebný kameň pri budovaní na mieru zostaveného redukčného plánu MyKETO. Naša nová vlajková loď, ktorá vás vyvezie zo začarovaného kruhu hladovania a drastických škodlivých diét, vypláva!

V čom presne redukčný plán MyKETO spočíva? V naozajstnom chudnutí. S MyKETO zistíte, že odložiť nabrané kilá je skutočne možné. A to dokonca veľmi jednoducho a pohodlne. Princíp prepracovaného diétneho plánu MyKETO spočíva v intenzívnom pocite nasýtenia, ktorý pretrváva vďaka vysokému obsahu bielkovín a pridanej vláknine. Nebudete hladovať a kilá pôjdu dole. Práve v nehladovaní je jeho sila a odlišnosť. Široký výber proteínových jedál a koktailov navyše výborne chutí a dodáva telu toľko potrebné vitamíny a minerály. MyKETO si zakladá na kvalitných surovinách a môže prísť vhod aj ako náhrada výživy, potrebné pre vyťažených manažérov, športovcov či rekonvalescentov. Vyrába sa bez konzervantov, palmového oleja, syntetických farbív a dochucovadiel. Príprava MyKETO produktov zaberie len chvíľku.

Majte sa radi, doprajte si MyKETO, reštartujete si metabolizmus a efekt na seba nenechá dlho čakať. Futbal s kamarátmi dáte ako mladíci a po rokoch vám padne aj váš oblek z promócií. S odloženými kilami sa budete cítiť oveľa lepšie a odrazí sa to aj na vašom zdraví. Znížite si riziko kardiovaskulárnych chorôb či cukrovky, ľahšie sa vám upraví krvný tlak, hladina cukru, tuku aj cholesterolu v krvi, zlepšíte si kvalitu pleti, vlasov i nechtov. A tieto benefity ocenia ako páni, tak dámy. Bez výnimky.
MyKETO vám pomôže zmeniť život. Výsledkom bude zmena vášho myslenia, postojov, vzorcov správania, ale hlavne zmena vzťahu k sebe samému. Pridanou hodnotou potom bude vaša zvýšené sebavedomie, zdravie, šťastie a obdiv okolia.

My všetci v GOLDIMe veríme, že až sa s MyKETO spoznáte, stane sa vašim partnerom na ceste za schudnutím a vnesie aj do vašich životov rovnakú radosť a šťastie, ako nášmu tímu.

Vaša MyKETO z južných Čiech